Konečná hra – Plán na zotročenie ľudstva

Jak by se vám líbilo žít jako otrok ve fašistické společnosti s výhledem na likvidaci v koncentračním táboře? Než si však odpočinete v masovém hrobě, čeká vás sterilizace, nemoc z ozáření, otestují na vás neznámé látky a implantují vám čipy.


„Odpoveďou na 1984 je 1776.“ Alex Jones

(1984 je román Georga Orwella o totalitnej vláde a v roku 1776 bola v Spojených štátoch amerických prijatá Deklarácia nezávislosti, poznámka HK.)

Jak by se vám líbilo žít jako otrok ve fašistické společnosti s výhledem na likvidaci v koncentračním táboře? Než si však odpočinete v masovém hrobě, čeká vás sterilizace, nemoc z ozáření, otestují na vás neznámé látky a implantuji vám čipy.

Alex Jones je nezávislý investigativní žurnalista, který má svoje rádio a točí filmy o globalizaci. Poslední dokumentární film „Endgame: Blueprint for Global Enslavement“ mě provedením příjemně překvapil. Je to film odhalující nitky manipulace světa mocnými. Udrží vás v napětí celou dobu, zvolňuje v pasážích, ukazujících jejich tajné dýchánky a graduje napětí při odhalování globálních zločinů.


(Ak sa video nedá spustiť, stlačte kláves F5 a skúste to znovu. Taktiež môžete použiť priamy odkaz na video.)

Zdroj: Hľadanie pravdy o 11. septembri [sk]

Značky: , , ,

6 komentárov

 1. alibaba’s avatar

  Vubec mne prekvapuje ,ze nekdo posloucha Alex Jones. Vyzaduje to dobrou znalost anglictiny hlavne te jizanske v Texasu ,nicmene pokracujte!!

 2. adrian’s avatar

  najhorsie je to, ze s tym hrstka jedincov nic nespravi, museli by povstat vsetci a to sa nikdy nestane, lebo ludia su ovce a vyhovuje im to.
  oni to vedia preto vyhraju a prave nasa generacia to zazije…ked si predstavim zidov ako normalnych ludi ktory boli zotroceni tyrani a usmrteni, je mi zle a mam strach

 3. Haku’s avatar

  Adrián, neber to, prosím Ťa, osobne, ale nezdieľam Tvoj porazenecký prístup. Vzdávať sa bez boja ešte pred začiatkom bitky považujem za zbabelé. Človek, ktorý nie je ochotný (alebo sa bojí) bojovať za svoju slobodu si slobodu nezaslúži. Takže sa treba vzchopiť, spamätať, rozhliadnuť sa okolo seba a začať triezvo uvažovať. Potom určite uvidíš nasledujúce.

  1. Nie sme sami. Sú nás milióny po celom svete, ktorí vidia stav vecí a sú ochotní sa zapojiť, alebo sa už zapájajú do zmeny.
  2. Druhá strana nie je ani zďaleka taká všemocná, ako si o sebe myslí, alebo ako sa to môže na prvý pohľad zdať. Aj medzi nimi sú rozumní ľudia, ktorí nesúhlasia s plánmi tejto malej hŕstky ľudí.
  3. Ľudia nie sú ovce. Ľudia len nemajú adekvátne informácie, a ak ich aj majú, nemajú ich vhodne pospájané, prípadne im chýba celkový pohľad/nadhľad. Preto je nimi ľahké manipulovať. Znamená to, že je ich treba v prvom rade informovať (viď napríklad http://www.inespravy.sk/ ). Pomaly, postupne im vysvetľovať všetky veci a začať tými najjednoduchšími či najľahšie stráviteľnými. So zhoršujúcou sa situáciou sa aj oni pomaly prebúdzajú. To Ti môžem potvrdiť z vlastnej skúsenosti. Počet týchto ľudí stále rastie a rýchlosť ich prebúdzania sa stále zvyšuje.
  4. My sme tí, ktorí majú skutočnú moc. Samozvané „elity“ majú moc len preto, že im dobrovoľne dávame tú svoju. Je načase zobrať si ju späť a to tak, že s nimi jednoducho prestaneme spolupracovať. Pretože áno, my s nimi chtiac-nechtiac spolupracujeme.
  5. Že hŕstka jedincov nič nespraví? No ono je to poriadna „hŕstka“ (viď 1. bod) a nikto iný to spraviť nedokáže. Vždy v histórii to tak bolo.

   „Nikdy nepochybuj o tom, že malá skupinka premýšľajúcich, veci oddaných občanov, dokáže zmeniť svet. Ba vlastne nič iné ho ani zmeniť nemôže.“ Margaret Meadová

  Takže trochu odvahy a optimizmu, priateľu, a prilož ruku k dielu. 😉

 4. PLANTROON’s avatar

  ak sa niekde skladá podobná skupinka, ochotne sa pridám a budem bojovať za NWO 🙂

 5. Haku’s avatar

  Plantroon, radšej bojuj proti Novému svetovému poriadku (NWO). Pozri si ten film, nech vieš o čo sa jedná. 😉

 6. PLANTROON’s avatar

  Nepozeral som to, tak som to zle pochopil. Ale už som si prečítal wikipediu a akurát som začal pozerať. Ako ten starý prehrávač od googlu ešte môže fungovať? 😀

Komentáre sú teraz uzatvorené.