Nádej

Práve prehliadate články označené ako Nádej.

Nick Vujicic je človek, ktorý napriek tomu že nemá ani ruky ani nohy, vedie plnohodnotný život, vie sa z neho radovať a svojim prístupom inšpiruje milióny ľudí na celom svete. Možno sa po zhliadnutí nasledujúcich videí začnete na mnohé veci dívať inak. Možno problémy, pred ktorými stojíte a ktoré sa Vám zdajú neprekonateľné, sa Vám začnú javiť ako zvládnuteľné. No a možno sa jednoducho rozplačete. Pretože ak človek bez končatín jednoducho „môže“, tak môžeme aj my. Čokoľvek sa rozhodneme urobiť či dosiahnuť.

Čítať zvyšok tohto článku »

Značky: , , ,

Inšpirujúce závery filmov Zeitgeist (Duch doby) a Wake up call (Budíček). Žiaľ, je nutná celkom dobrá znalosť angličtiny, s výnimkou druhého videa, ktoré Vám zdelí myšlienku aj bez slov, a práve to Vám doporučujem pozrieť si. Nádhera!

Čítať zvyšok tohto článku »

Značky: , ,

Humanista Juan Mann sa jedného dňa vybral do ulíc Sydney v Austrálii s ceduľou s nápisom „free hugs“ („objatia zadarmo“) a začal ponúkať okoloidúcim, že ich objíme. Spustil tak vlnu objatí po celom svete, aj na Slovensku. V čase sociálneho odlúčenia môže byť objatie cestou späť, späť k ľuďom. A preto objímte známych aj neznámych a dajte im trochu lásky. Určite sa Vám vráti. 🙂

Čítať zvyšok tohto článku »

Značky: , , ,